17. aukció
Klein József (1896-1945) Nagybányai malom, 1919
90

Klein József (1896-1945)

Nagybányai malom, 1919

Olaj, vászon, 49,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Klein J. 1919 NB
Kikiáltási ár: 320 000 Ft