49. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Nagybányai / Máramarosi Madonna, 1927
160

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybányai / Máramarosi Madonna, 1927

Olaj, vászon, 72,5x113,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1927
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft