17. aukció
Abrudan, Petre (1907-1979) Nagybányai művésztelep, 1936
37

Abrudan, Petre (1907-1979)

Nagybányai művésztelep, 1936

Olaj, vászon, 45x50 cm
Jelezve jobbra lent: P. Abrudan 936
Kikiáltási ár: 280 000 Ft