64. aukció
Mikola András (1884-1970) Nagybányai naplemente
100

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai naplemente

Olaj, vászon, 85x116 cm
Jelezve jobbra lent: MIKOLA
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft