21. aukció
Paizs Goebel Jenő (1899-1944) Nagybányai park, 1918
239

Paizs Goebel Jenő (1899-1944)

Nagybányai park, 1918

Olaj, karton, 50x71 cm
Jelezve jobbra lent: Goebel Jenő 1918 Nagybánya
Kikiáltási ár: 480 000 Ft