10. aukció
Bloch István (20. század első fele) Nagybányai park, 1931
39

Bloch István (20. század első fele)

Nagybányai park, 1931

Olaj, vászon, 60,5x79,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1931 Bloch István
Kikiáltási ár: 160 000 Ft