Nagybányai park, 1939
Olaj, vászon, 71,5 x 88 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 939
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft
¦ Színek és évek – Nagybányai mesterek. Mestermű Galéria, Veszprém, 2000. május 6–28., katalógus nélkül