Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Kádár Béla (1877-1956) Nagybányai parkban, 1912 körül
146

Kádár Béla (1877-1956)

Nagybányai parkban, 1912 körül

Olaj, vászon, 69x52 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár