23. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai parkban, 1957
134

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai parkban, 1957

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 1957
Kikiáltási ár: 500 000 Ft