63. aukció
T. Rátz Péter 1879-1945 Nagybányai piac; Hátoldalon: Lovak
30

T. Rátz Péter 1879-1945

Nagybányai piac; Hátoldalon: Lovak

Olaj, papírlemez, 48x65 cm
Jelezve balra lent: T. Rátz P NB.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft