7. aukció
Mund Hugó (1892-1962) Nagybányai piac
28

Mund Hugó (1892-1962)

Nagybányai piac

Olaj, vászon, 70x100 cm
Jelezve balra lent: Mund
Kikiáltási ár: 350 000 Ft