22. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybányai református templom, 1927
37

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybányai református templom, 1927

Olaj, vászon, 55x68 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi D. 927
Kikiáltási ár: 400 000 Ft