19. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybányai református templom
47

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybányai református templom

Olaj, vászon, 49,5x64,5 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 700 000 Ft