39. aukció
Pechán József (1875-1922) Nagybányai részlet, 1908
30

Pechán József (1875-1922)

Nagybányai részlet, 1908

Olaj, vászon, 90,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Pechán József
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft