Nagybányai részlet, 1913
Olaj, vászon, 71,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 913
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
‣ Vida György – Murádin Jenő: Kádár Géza. Séfer Kft., Nyíregyháza, 2005. IX. kép (Libamező címmel)