51. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai részlet, 1913
110

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai részlet, 1913

Olaj, vászon, 71,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: Kádár Géza 913
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

‣ Vida György – Murádin Jenő: Kádár Géza. Séfer Kft., Nyíregyháza, 2005. IX. kép (Libamező címmel)