48. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Nagybányai részlet
85

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybányai részlet

Olaj, vászon, 66x82 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft