49. aukció
Kmetty János (1889-1975) Nagybányai részlet
43

Kmetty János (1889-1975)

Nagybányai részlet

Akvarell, papír, 44x59 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 550 000 - 750 000 Ft