55. aukció
Mándy Laura (1904-1993) Nagybányai részlet
29

Mándy Laura (1904-1993)

Nagybányai részlet

Olaj, vászon, 80,5x70,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mándy L.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft