61. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Nagybányai részlet
51

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybányai részlet

Olaj, vászon, 79,5x103,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár Nagybánya
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft