30. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai részlet télen, 1924
122

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai részlet télen, 1924

Olaj, vászon, 50x50 cm
Jelezve balra lent: N.B. Kádár Géza 1924
Kikiáltási ár: 950 000 Ft