17. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai részlet
34

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai részlet

Olaj, vászon, 34x45 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 500 000 Ft

47

Ziffer Sándor (1880-1962)

Téli udvar

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
91

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai kert, 1955

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft