14. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) Nagybányai rét a református templommal
152

Orbán Dezső (1884-1987)

Nagybányai rét a református templommal

Olaj, vászon, fán, 44x65 cm
Jelezve balra lent: Orbán
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft