27. aukció
Klein József (1896-1945) Nagybányai táj, 10-es évek vége, 20-as évek eleje
85

Klein József (1896-1945)

Nagybányai táj, 10-es évek vége, 20-as évek eleje

Olaj, vászon, 87,5x68 cm
Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft