56. aukció (2017 október)
Krizsán János (1866-1948) Nagybányai táj, 1907
74

Krizsán János (1866-1948)

Nagybányai táj, 1907

Olaj, vászon, 51x63 cm
Jelezve balra lent: Krizsán J. N.B. 907.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft