Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Bálint Rezső (1885-1945) Nagybányai táj, 1908 körül
46

Bálint Rezső (1885-1945)

Nagybányai táj, 1908 körül

Olaj, vászon, 78x73 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint R