48. aukció
Klein József (1896-1945) Nagybányai táj, 1910-es évek vége, 20-as évek eleje
60

Klein József (1896-1945)

Nagybányai táj, 1910-es évek vége, 20-as évek eleje

Olaj, vászon, 87,5x67,5 cm
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft