56. aukció (2017 október)
Bánk Ernő (1883-1962) Nagybányai táj, 1927
26

Bánk Ernő (1883-1962)

Nagybányai táj, 1927

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve balra lent: Bánk Ernő
Kikiáltási ár: 460 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

Korábban László Károly gyűjteményében ‣ letét a Fővárosi Képtárban (1996)

A László Károly-gyűjtemény. Műcsarnok–Fővárosi Képtár, Budapest, 1996. katalógus: E/2.