2. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Nagybányai táj
32

Boldizsár István (1897-1984)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 66x85 cm
Jelezve balra lent: Boldizsár Nagybánya
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Tavaszi Tárlat, Műcsarnok, 1940. április-május 10. tétel