19. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nagybányai táj
49

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 50x70 cm
Jelezve balra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

BÁV 30. aukció, 91. tétel

74

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány korsóval, 1923

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
128

Glatz Oszkár (1872-1958)

Mezőn, 1943

Kikiáltási ár: 700 000 Ft
146

Glatz Oszkár (1872-1958)

Kislány báránnyal

Kikiáltási ár: 180 000 Ft
166

Glatz Oszkár (1872-1958)

Gyerekek a domboldalon

Kikiáltási ár: 750 000 Ft