26. aukció
Korda Vince (1897-1977) Nagybányai táj
154

Korda Vince (1897-1977)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 61x60,5 cm
Jelezve balra lent: Korda Vince
Kikiáltási ár: 580 000 Ft