34. aukció
Kmetty János (1889-1975) Nagybányai táj
169

Kmetty János (1889-1975)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 49x60 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft