48. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai táj
86

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 75,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

173

Ziffer Sándor (1880-1962)

Ház alkonyatban

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft