52. aukció
Mikola András (1884-1970) Nagybányai táj
196

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 71,5x94,5 cm
Jelezve balra lent: Mikola
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft