25. aukció
Maticska Jenő (1885-1906) Nagybányai táj gesztenyefával, 1900 körül
74

Maticska Jenő (1885-1906)

Nagybányai táj gesztenyefával, 1900 körül

Olaj, vászon, 51x70,5 cm
Kikiáltási ár: 800 000 Ft