121 legszebb magyar festmény
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nagybányai Táj II., 1908-1909
34

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nagybányai Táj II., 1908-1909

Olaj, vászon, 119x139 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla