31. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) Nagybányai táj
94

Jándi Dávid (1893-1944)

Nagybányai táj

Olaj, vászon, 16x23 cm
Jelezve jobbra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 140 000 Ft