A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Nagybányai tél, 1920-as évek közepe
18

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Nagybányai tél, 1920-as évek közepe

Olaj, karton, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba V