11. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai tél, 1940
47

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai tél, 1940

Olaj, vászon, 71x100 cm
Jelezve balra lent: Ziffer S. 1940
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft