22. aukció
Krizsán János (1866-1948) Nagybányai utca, 1908
26

Krizsán János (1866-1948)

Nagybányai utca, 1908

Olaj, vászon, 42x42 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán J. 908
Kikiáltási ár: 260 000 Ft