6. aukció
Kmetty János (1889-1975) Nagybányai utca, 1920-as évek második fele
50

Kmetty János (1889-1975)

Nagybányai utca, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 55x67 cm
Jelezve jobbra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

71

Kmetty János (1889-1975)

Birkózók

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
167

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei látkép

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
181

Kmetty János (1889-1975)

Szentendrei kertben

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft