8. aukció
Róth Ferenc (20. század első fele) Nagybányai utca, 1923
26

Róth Ferenc (20. század első fele)

Nagybányai utca, 1923

Olaj, vászon, 37,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Róth Ferenc 1923
Kikiáltási ár: 180 000 Ft