10. aukció
Moldován István (1911-2000) Nagybányai utca, 1947
44

Moldován István (1911-2000)

Nagybányai utca, 1947

Olaj, karton, 45x50 cm
Jelezve jobbra lent: Moldován 947.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft