14. aukció
Kmetty János (1889-1975) Nagybányai utca
165

Kmetty János (1889-1975)

Nagybányai utca

Akvarell, papír, 43x44 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 240 000 Ft