42. Aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Nagybányai utca
86

Litteczky Endre (1880-1953)

Nagybányai utca

Olaj, vászon, 92,5x66,5 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria 5. árverés, 101. tétel