57. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Nagybányai utca a református templommal, 1929
87

Szobotka Imre (1890-1961)

Nagybányai utca a református templommal, 1929

Olaj, vászon, 75,5x60,5 cm
Jelezve balra lent: Szobotka I. 29.
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft

Aukcionálva:
‣ BÁV 62. árverés, 266. tétel

Proveninencia:
‣ korábban Perneczky Géza tulajdonában (1971)

‣ Szobotka Imre (1890–1961) emlékkiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1971. augusztus–sze