74. Téli aukció
Ferenczy Valér Nagybánya, utcakép
135

Ferenczy Valér (1885-1954)

Nagybányai utca boltíves kapuval

Olaj, vászon, 74,5 x 74,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft