15. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai utca fény-árnyékban
145

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai utca fény-árnyékban

Olaj, vászon, 100x115 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Nagybányai festészet magángyűjteményekben, Budapest Galéria, 1966, 44. tétel