12. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai utca hanyatló délutáni ellenfényben, 1932
71

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai utca hanyatló délutáni ellenfényben, 1932

Olaj, vászon, 42,5x52 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 932
Kikiáltási ár: 600 000 Ft