15. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Nagybányai utca hótakaró alatt
76

Kádár Géza (1878-1952)

Nagybányai utca hótakaró alatt

Olaj, vászon, 93x114 cm
Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft