33. aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Nagybányai utca templommal, 1929
55

Szobotka Imre (1890-1961)

Nagybányai utca templommal, 1929

Olaj, vászon, 75,5x60 cm
Jelezve balra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft